Godziny otwarcia : Poniedziałek - Piątek 9:00 - 20:00, Sobota 8:00 - 14:00


  Umów wizytę : Tel. 22 729 00 33, Kom. 608 603 970

Monika-Karolonek
dr n. med. Monika Karolonek

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. W 2009 r. uzyskała stopień doktorski z dziedziny ortodoncji. Poprawa ustawienia zębów, a dzięki temu samopoczucia pacjentów sprawia jej ogromną radość i satysfakcję. Aktywnie pogłębia swą wiedzę, dokładnie i skutecznie leczy nawet najtrudniejsze wady zgryzu. Wolny czas spędza z rodziną. Jej hobby to muzyka klasyczna i śpiew chóralny.

Grzegorz-Karolonek-2
lek. stom. Grzegorz Karolonek

Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. Owocem niemal 20-letniego pobytu w Szwajcarii jest niezwykła precyzja - to perfekcjonista. Pracuje w powiększeniu (lupy stomatologiczne, mikroskop). Jego ulubioną dziedziną stomatologii jest chirurgia, którą wykonuje bezboleśnie z wielką starannością. Uczestnik licznych szkoleń krajowych i zagranicznych. Jednocześnie jest niezwykle ciepły i uśmiechnięty - co szybko zjednuje mu nawet bardzo wymagąjacych pacjentów. Wolny czas poświęca rodzinie i relaksowi pod żaglami.

Justyna-Drozynska
lek. stom. Justyna Dróżyńska

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Specjalizuje się głównie w stomatologii zachowawczej i endodoncji mikroskopowej. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę studiując literaturę fachową, a także uczestniczy w kursach doszkalających. Uwielbia wycieczki górskie, książki o tematyce kryminalnej oraz sport zimowe (łyżwy i białe szaleństwo na nartach).

K3
lek. stom. Sławomir Burda

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego. Doktor zajmuje się leczeniem endodontycznym bardzo skomplikowanych lub powikłanych przypadków pod mikroskopem stomatologicznym. Przywraca także kształt i prawidłową funkcję zębów.

K3
asyst. stom. Agata Jastrzębska

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Wydziału Zdrowia Publicznego oraz Wydziału Techniki Dentystycznej w Warszawie. Do pracy podchodzi z dużym zaangażowaniem, dba o komfort pacjentów. Z uśmiechem i spokojem odnajduje się w każdej sytuacji. Związana z naszym gabinetem od początku jego istnienia. W wolnym czasie lubi czynny wypoczynek: jazdę na rowerze, bieganie, a także chwile z dobrą książką.