Godziny otwarcia : Poniedziałek - Piątek 9:00 - 20:00, Sobota 9:00 - 14:00


  Umów wizytę : Tel. 22 729 00 33, Kom. 608 603 970

Stomatologia dziecięca – pedodoncja

Gabinet dla najmłodszych stworzony jest w klimacie „Pingwinów z Madagaskaru”, dodatkowo wyposażony jest w telewizor na którym dzieci mogą oglądać swoje ulubione bajki podczas wizyty. Wszystko po to, aby od najmłodszych lat oswajać naszych najmniejszych pacjentów z leczeniem stomatologicznym.

Zapraszamy maluchy na wizyty o charakterze adaptacyjnym – oswajającym dziecko ze specyfiką nowego miejsca, ze sprzętami i narzędziami stosowanymi w czasie leczenia.
Dla najbardziej opornych proponujemy sedację w formie gazu rozweselającego. Dzięki niemu mały pacjent nie odczuwa bólu oraz stresu związanego z zabiegiem stomatologicznym.

Leczenie zębów mlecznych ma ogromne znaczenie w procesie rozwoju i wyrzynania uzębienia stałego, a przede wszystkim w zapobieganiu powstawania wad zgryzu powodowanych zbyt wczesną utratą „mleczaków” trzymających miejsce w łuku dla swoich stałych odpowiedników. Zachęcamy do regularnych wizyt kontrolnych, aby uniknąć powstawania ubytków próchnicowych, czyli tzw. „dziur” w zębach lub zaczynać je leczyć w jak najwcześniejszym stadium zaawansowania.