Godziny otwarcia : Poniedziałek - Piątek 9:00 - 20:00, Sobota 9:00 - 14:00


  Umów wizytę : Tel. 22 729 00 33, Kom. 608 603 970

Równe, białe zęby jest to marzenie prawie każdego z nas. Piękny uśmiech to lepsze samopoczucie. Nie wszyscy wiedzą, że leczenie ortodontyczne wpływa także na poprawę rysów twarzy i profilu – czujemy się młodsi i bardziej atrakcyjni. Korekta wad zgryzu u dzieci i dorosłych ma na celu jednak nie tylko poprawę estetyki, ale także pozwala na lepsze doczyszczanie zębów, co prowadzi do zmniejszenia ryzyka powstawania próchnicy i chorób przyzębia.

Niezmiernie ważne jest wczesne wykrywanie wad zgryzu u dzieci. Możemy u nich łatwo i szybko wpływać na prawidłowy kształt i wzrost szczęk ponieważ proces wzrostu kości nie został jeszcze zakończony, a także na prawidłowy przebieg wyrzynania się przyszłych zębów stałych. Dlatego tak ważne jest zgłoszenie się z dzieckiem w odpowiednim czasie na konsultację ortodontyczną, aby ten najwłaściwszy do leczenia moment nie został przeoczony.

Dajemy Państwu szeroki wybór aparatów stałych :

  • najbardziej popularne aparaty klasyczne metalowe,
  • wysokoestetyczne prawie niezauważalnych aparaty szafirowe,
  • zamki porcelanowe w kolorze zębów,
  • aparaty bezligaturowe z klapkami, w tym System Damon,
  • aparaty stałe grubołukowe,
  • niewidoczne komfortowe aparaty nakładkowe „Clear Aligner”.

Podejmujemy się leczenia najtrudniejszych wad zgryzu: zamykanie diastemy i szpar między zębami, sprowadzanie zatrzymanych kłów, ortopedyczne poszerzanie szczęki, przygotowanie pacjentów z progenią do zabiegu chirurgicznego, leczenie asymetrii i zgryzów otwartych – mikroimplanty ortodontyczne.