Godziny otwarcia : Poniedziałek - Piątek 9:00 - 20:00, Sobota 9:00 - 14:00


  Umów wizytę : Tel. 22 729 00 33, Kom. 608 603 970

Najlepsi specjaliści nowoczesny sprzęt

W naszym gabinecie bardzo precyzyjnie dobieramy kadrę zarówno pod względem umiejętności, jak i miłego usposobienia. Łącząc naszą pasję z najnowocześniejszymi osiągnięciami techniki, oferujemy naszym pacjentom profesjonalną i kompleksową opiekę stomatologiczną.

Nowoczesny gabinet stomatologiczny to także środki, które zapewniają pacjentom bezpieczeństwo chroniąc przed zakażeniami przenoszonymi pomiędzy Pacjentami. Posiadamy nowoczesną sterylizatornię spełniającą wszelkie normy bezpieczeństwa i ochrony.

Jesteśmy świadomi tego, że zabiegi stomatologiczne nie przez każdego są przyjemnie odbierane, staramy się więc każdemu Pacjentowi poświęcić możliwie maksymalną ilość czasu na oswojenie się z gabinetem, zapoznanie z lekarzem oraz precyzyjny przegląd stanu uzębienia i ustalenie najlepszego indywidualnego planu leczenia.

Dzieci

Dla dzieci przygotowaliśmy w poczekalni różnorodne zabawki, kolorowanki i pluszaki.
Aby wizyta stomoatologiczna dla dzieci była komfortowa oferujemy leczenie w gazie rozweselającym (sedacja). Każda taka wizyta odbywa się w kolorowym gabinecie przystosowanym dla dzieci, gdzie jest możliwość obejrzenia bajki w trakcie zabiegu.
Na każdego małego pacjenta czekaja nagrody a także dyplomy zdrowego uśmiechu.
Dzielnym pacjentom robimy zdjecie i umieszczamy na tablicy dzielnych pacjentów.

Komfort i wygoda

Każdemu z oczekujących przygotowaliśmy wygodną poczekalnię, proponujemy kawę, pyszną herbatę i świeżą wodę. Duży wybór ciekawej prasy również z pewnością umili Państwu czas. Udostępniamy darmowe Wi-Fi.
Możecie Państwo zawsze przed wizytą skorzystać z jednorazowych szczoteczek i pasty do zębów.

Znajdujemy się w dogodnej lokalizacji w centrum Pruszkowa. Zaledwie 20 min od Warszawy, w niedalekiej odległości stacje PKP i WKD.

W naszym gabinecie jest możliwość wykonania cyfrowej diagnostyki rentgenowskiej: zdjęcia pantomograficznego, cefalometrycznego oraz zdjęć pojedynczych zębów przy każdym fotelu stomatologicznym.

Oferujemy bardzo szeroki zakres leczenia stomatologicznego: stomatologia estetyczna, stomatologia endodontyczna, stomatologia dziecięca, protetyka, ortodoncja, chirurgia stomatologiczna, implantologia.
Oferujemy również usługi higienistki.

Leczenie endodontyczne wykonujemy pod mikroskopem.

Nowa wiedza, nowe technologie

Systematycznie bierzemy udział w specjalistycznych konferencjach naukowych i szkoleniach, pod okiem polskich i zagranicznych wykładowców.
Dzięki czemu poznajemy najnowsze nowinki i technologie stomatologiczne.