Godziny otwarcia : Poniedziałek - Piątek 9:00 - 20:00, Sobota 9:00 - 14:00


  Umów wizytę : Tel. 22 729 00 33, Kom. 608 603 970

Nakładki Invisalign® już w Ortodent!

Dr n. med. Monika Karolonek i lek. stom. Małgorza Lipa – certyfikowani lekarze Invisalign® zmienią Twój uśmiech najbardziej zaawansowanym systemem nakładek na świecie1 – Invisalign® !

Jest to nowatorska metoda, którą rekomenduje Polskie Towarzystwo Stomatologiczne, polegająca na korygowaniu wad zgryzu przez noszenie spersonalizowanych nakładek. Te przeźroczyste nakładki, tzw. alignery wykonane są ze specjalnego, termokurczliwego silikonu i dzięki swoim właściwościom pozostają niewidoczne dla postronnych osób. Nikt nie zorientuje się, że Pacjent nosi je na zębach.

Nakładki Invisalign® nie są zakładane na stałe, co daje możliwość zdejmowania ich i dostosowywania noszenia do indywidualnych potrzeb Pacjenta – np. można je zdjąć na ważne spotkanie biznesowe czy rodzinne uroczystości, a przede wszystkim do dokładnego oczyszczenia zębów i przestrzeni międzyzębowych.

To doskonała alternatywa dla tradycyjnych aparatów ortodontycznych, szczególnie dla tych, którzy cenią sobie dyskrecję i optymalne efekty leczenia przy komforcie użytkowania oraz utrzymania doskonałej higieny jamy ustnej.

1 Na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród lekarzy Invisalign® (n=2752), których zapytano, w jakim stopniu zgadzają się z następującym stwierdzeniem: “Invisalign to najbardziej zaawansowany na świecie cyfrowy system leczenia ortodontycznego.” Ankietę przeprowadzono wśród lekarzy z USA, Kanady, Wielkiej Brytanii, Brazylii, Niemiec, Francji, Hiszpanii, Włoch, Chin, Japonii oraz Australii i Nowej Zelandii. Dane dostępne w firmie Align™ Technology na dzień 10 lipca 2020 r.